Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: -27,95%
Modl sie zeby teraz byl jak najmniejszy obrot, bo jak szybko sie pozbeda akcji kupionych w piatek to duzo w tej wzrostowej czesci cyklu miesiecznego co teraz bedzie nie urosniemy, teraz do czwartku bedzie sie ustalac cena poczatkowa jaka wejdziemy w cykl wzrostowy, cykl wzrostowy od czwartku potrwa 10 dni, czas na usstaleniee ceny wejscia w cykl wzrostowy mamy do czwartku, cykl + trzy dni do czwartku daje okolo 14 sesji i przez tyle sesji mozna spac spokojnie.
  • Obrot Autor: ~And123
  • Re: Obrot Autor: marcin_la
  • Re: Obrot Autor: marcin_la
  • Re: Obrot Autor: ~xyz
  • Re: Obrot Autor: ~And123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT -4,36% 21,04 2022-07-05 17:01:49