Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,40%

Obowiązkowe codzienne testy nawet dla zaszczepionych,

Zgłoś do moderatora
Testy zamiast kwarantanny. Czy w Polsce też będzie taki scenariusz?
Brytyjski rząd znacząco rozszerzył w sobotę listę kluczowych pracowników, którzy w przypadku kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem nie będą musieli odbywać kwarantanny, wykonując w zamian codzienne testy.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-24/wielka-brytania-walczy-z-pingdemia-obowiazkowe-codzienne-testy-nawet-dla-zaszczepionych/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INNOGENE 9,45% 9,96 2021-10-22 15:22:11