Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%

Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
z dnia 22.05.2020
https://www.money.pl/gielda/gnb-100-wagi-ryzyka-dla-kredytow-w-chf-obnizyloby-luke-kapit-do-ok-600-mln-zl-6513220745943169a.html

dodatkowo A.Klimczak wspominał, że w umowach kredytowych w walucie CHF zawieranych przez bank nie ma klauzur abuzywnych.

Teraz może być tylko lepiej.

Dziękuję i pozdrawiam. Dużo słońca życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00