Forum Giełda +Dodaj wątek

obniona rekomendacja teraz zjazd

Zgłoś do moderatora
DM PKO BP obniża rekomendację dla Otmuchowa do "trzymaj", cena docelowa 10,32 zł


Analitycy DM PKO BP obniżyli rekomendację dla ZPC Otmuchów do "trzymaj" z "kupuj", a cenę docelową akcji spółki do 10,32 zł z 12,68 zł.

W czwartek o godzinie 11.25 za papiery Otmuchowa na warszawskiej GPW płacono 9,97 zł. (PAP)
  • obniona rekomendacja teraz zjazd Autor: ~ankaa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,91% 1,11 2020-04-03 13:08:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.