Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: -98,99%

obligacje kerdos group i dayli mocno tracily w ostatnich tygodniach

Zgłoś do moderatora
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/analizy/analizy-makroekonomiczne/coraz-taniej-na-catalyst/cwdmq4

niedlugo Grecje wywala z UE

praktycznie akcje kerdos grupy wystawione sa na nieziemskie spadki

caly rynek akcji sie obawia, a spolki typu Kerdos group z tragiczna polityka informacyjna i praktycznie z ciaglym brakiem realizacji kreslonych wczesniej planow poniesa srogie spadki bo wtedy gdy kerdos mogl rosnac czyli na poczatku roku to wowczas niespelnionymi zapowiedziami zarzad doprowadzil do groszowej wyceny akcji

przypomne tylko:

- brak nowych sklepow w Polsce
- zamiast otwarc mamy liczne zamkniecia (ponad 30 sklepow w 3 miesiace)
- pieniadze z obligacji - nie wiadomo na co poszly..biezaca dzialalnoc zamiast na rozwoj?
- brak umowy z carefurem i auchan pomimo listow intencyjnych
- nowa emisja akcji nie wiadomo na co...
- brak w akcjonariacie liczacych sie podmiotow finansowych, ogromny free float (nie ma kto kontrolowac poczynan zarzadu)
- meng zostanie kupiony za 'atrakcyjne' 13mln euro gdzie caly kerdos wyceniany jest przez rynek na niecale 60mln zl - absurd
- brak informacji na temat akwizycji, oraz brak pieniedzy na akwizycje...
- brak kampani reklamowej w telewizji
- brak zapowiadanego juz w kwietniu inwestora mezannine dla Meng i Dayli
- spore zadluzenie (obligacje)
-
Najbardziej boli mnie jako akcjonariusza to ze cala wiosne mowiono o planach ekspansyjnych, 70 sklepach itd. a w rezultacie w polowie roku wszyscy ktorzy zaufali zarzadowi dostali informacje o tym ze Dayli skurczylo sie o ponad 30 sklepow:/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERDOS 0,00% 0,01 2018-03-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.