Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -57,69%

Obiektywnie z boku

Zgłoś do moderatora
Popatrzcie obiektywnie. Nawet jeśli te 12 procent akcji w obiegu pozbierałam po 10 gr i sprzedam teraz to inwestujecie 1.8 mln Złotych na dzień dzisiejszy i macie spółkę która może kosztować 10 zł.
Poprawcie mnie jeśli się mylę.
O ile mój konkubent nie zejdzie z progu, nie pożyczy nigdzie jeszcze akcyjek będziecie mieli raj na ziemi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TLTENNIS 0,00% 0,55 2021-09-16 16:39:01