Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Obiecujące marże Oriona

Zgłoś do moderatora
Przyznacie że marża brutto w gotówce ponad 10 mln zł z przychodów 29 mln zł, czyli dokładnie 26% netto jest bardzo obiecująca pod względem kolejnych kwartałów. Spółka wyśmienicie zarządza inwestycjami i panuje nad kosztami mimo ogólnej presji płac. Przy zwiększeniu skali działalności Oriona, marże netto mogą jeszcze wzrosnąć, a to bardzo dobrze rokuje na przyszłą wartość spółki. To tzw perełka, która kiedyś da sporo zarobić. Nie zdziwię się jak Orion zostanie przejęty, po tym jak pokazał portfel projektów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION -10,34% 6,50 2019-11-14 17:01:14
2019-10-18
Nabycie akcji własnych
2019-10-11
Nabycie akcji własnych
2019-10-04
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.