Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: 10,82%

Obecny kurs...

Zgłoś do moderatora
Według mnie obecny kurs zawiera już wszystko co wiemy tj. to że przychód za 2Q będzie rekordowy jak na IGN. Wiemy że testują na lotniskach etc. Jaki mógłby być następny bodziec do wzrostu kursu powyżej 11zl? Zapewne info o otwarciu Labo, ale to niestety są tylko bajeczki niczym nie potwierdzone. To mogłaby być umowa na produkcję testów dla zagranicy ale jak dobrze wiemy IGN nie produkuje, medicofarma dla IGN nie produkuje. IGN samo dla Siebie robi taka ilość testów że wystarcza na lotniska lub kupuje te testy u konkurencji. Więc żadnych kontraktów z zagranicą nie będzie. To tylko moje spostrzeżenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 4,10% 10,40 2021-09-17 15:28:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.