Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -49,67%

Obecna sytuacja

Zgłoś do moderatora
Wczorajszy dzień pokazał, że akcji na sprzedaż w arkuszu jest bardzo mało, a poza tym ktoś bawi się kursem wystawiając PKC raz na K a raz na S, najpewniej w ten sposób chcąc wykurzyć wszystkich wątpiących i zniecierpliwionych. Ilość trolli i negatywnych komentarzy świadczy o jednym, Spółka ma ogromny potencjach, który w niedługim czasie przyniesie owoce, więc chcą wyrwać jak najwięcej akcji przed odpałem, widać że nawet na INNOGENE jest ciekawa mobilizacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 6,91% 1,61 2022-01-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.