Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -53,80%

Obdziera Nas ze skóry zimna logika maszyn

Zgłoś do moderatora
Kupujcie Allegro.
Poczta Polska poda do informacji, że Amazon będzie prowadził swoją ekspansję na całą Europę za pomocą systemów, które będą własnością PP. Nic to do notowań rynku nie wniesie, ponieważ PP nie jest notowana na GPW i inwestorzy nie będą w stanie szybko w to zainwestować. Taka postać sytuacji spowoduje, że akcje Allegro poszybują wysoko.

W końcu się okaże, że PP daje systemy, które będą obsługiwać kanały sprzedaży takich gigantów jak Amazon, Ebay, Allegro, AlliExpres i wszystkich innych podmiotów, które chcą handlować swoimi produktami/towarami na wysoką skalę.

Więcej dowiecie się na:
link 

  • Obdziera Nas ze skóry zimna logika maszyn Autor: lakiluuk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETB2B 9,33% 0,08 2022-05-27 13:10:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.