Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -36,23%

Obawiam się apokalipsy kiedy Pfizer zasypie media infem o ich leku

Zgłoś do moderatora
który będzie podawany w takim samym celu, jak preparat z Pharmeny. I kasa na badania pójdzie w błoto. Ci co wyskakiwali z insiderów znają rynek i potrafia ocenić gdzie są. Niestety, jak z Biomedem i ich lekiem wyjdzie wielka klapa, bo w Polsce kupuje się tylko amerykańskie wynalazki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 0,96% 6,30 2022-05-17 16:46:10