Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,90 zł , zmiana od tamtej pory: 76,80%

o PP pomarzyć można ,pierwsze efekty komercjalizacji 6-15 miesięcy ,

Zgłoś do moderatora
dodruk na warunkach rynkowych /jak seria D/? uważacie że w przeciągu tego czasu kurs się utrzyma ,czy opadnie pod wlasnym ciężarem ? slim ,,,,,tradycyjnie zła diagnoza ,końcówka roku blisko ,100 zł kiedy ? dlatego zastanawiam sie czy warto dalej w to brnąć ,czy wrócić za kilka -naście miesięcy ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 0,00% 56,40 2020-02-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.