Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 41,11%

O kolejne jakie odkryłem o człowieku z Rady Nadzorczej BMX

Zgłoś do moderatora
Czym się Pan Krzysztof M. zajmuje, jakim jest specjalistą człowiek Rady Nadzorczej Biomaxima? Dlaczego kurs skacze, kto wpuszcza informacje o rejestracji testu, tzn. he złożeniu wniosku, uwaga uwaga "złożyłem kontrwniosek"

Responsible for valuating assets on a daily basis grossing up to 2 bln USD managed by FTI. Analysing portfolio value of up to 13 funds a day. Working in tight deadlines under time pressure to deliver correct valuation for the investors.

tłumaczenie: Odpowiedzialny za codzienną wycenę aktywów w wysokości do 2 mld USD zarządzanych przez FTI. Analizuje wartość portfela do 13 funduszy dziennie.  Praca w napiętych terminach pod presją czasu w celu dostarczenia prawidłowej wyceny dla inwestorów.

Ta i poprzedania wiadomość oparta o dane publiczne z profilu publicznego V-ce President of the Board:
https://pl.linkedin.com/in/krzysztofmikosz

Fajnie opisał to kroś w programie "wtylewizji" to dobrze opisuje sytuacje z BIOMAXIMA, cytuje wspomniany wpis, nie pamiętam kogo, ale wpis pamiętam:
"Chińczycy zarazili nas najpierw wirusem, a teraz wciskają nam sprzęt medyczny, no niebywałe"
drugi jaki pamiętam też dobrze opisuje
"To też to niesamowity hmmm... poziom ignorancji, sądzić, że naiwnym jesteśmy, TO MY POLACY"

Pozdrawiam, SAMI ZNAJDZIECIE WIĘCEJ, a jak nie to CBA znajdzie klik klik>
  • O kolejne jakie odkryłem o człowieku z Rady Nadzorczej BMX Autor: wikipetr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 1,60% 25,40 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.