Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  194,40 zł , zmiana od tamtej pory: -36,32%

O czym wy Piszecie?po III kw ma ponad 10%zysku na akcje ,...a gdzie inne

Zgłoś do moderatora
Spadać do 150....każdy by chciał.Na razie uważam ,że jest niezła promocja.Spółka ma ponad 10% zysku na akcję po III kwartałach,po roku pewnie będzie około 15% na akcję pomimo złego roku i wielu innych powiedzmy zdarzen.To co bedzie jak nagle rozwiąże się rezerwy,zyskowność wróci na ciut większy poziom?A pozatym znajdźcie mi spółki o wyższym wskaźniku C/Z obecnie z takimi wskaźnikami C/WK.......ze świeczką...a zatem bierzcie PROMO bo możecie się nie doczekać tych 150 gdzie niby macie dołek sprzed kilku lat,w myśl powiedzenia,że jak wszyscy myślą,że będzie po 150....to na pewno tak będzie..hahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 1,81% 123,80 2020-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.