Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 44,00%

O co tu K..... chodzi ????

Zgłoś do moderatora
Drodzy Akcjonariusze i nie tylko ...

Tydzień temu Firma podała komunikat, ze ROZPOCZYNA negocjacje umowy wartej kilkadziesiąt milionów złotych !!! ( w tej chwili dla spółki to gigantyczna kasa patrząc ile do tej pory zarobili z biznesu)
Po niecałym tygodniu podaje komunikat,ze właściwe ma wszystko dopięte i tylko formalnie musi sprawdzić wzór umowy ...
Jak to jest możliwe ?????
Z doświadczenia wiem, że takie kontrakty negocjuje się co najmniej tygodniami ...

proszę napiszcie co o tym sądzicie?

Proszę o merytoryczne odpowiedzi bo sam mam duży pakiet więc osoby, które chciałyby mnie spławić proszę żeby sobie tym razem darowały

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 25,20 2020-05-29 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.