Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

O co chodzi z tymi emisjami? Pytania

Zgłoś do moderatora
1. Czy emisja serii F dojdzie do skutku i jaka bedzie seria emisyjna? Jesli bedzie to 10 gr, to wedlug mnie jest to sprzedaż spółki za bezcen i całkowite zmarginalizowanie drobnych.
Komu Oni to to chcą sprzedać? Przecież jeśli bedzie to Obcy inwestor to bedzie miał całkowitą kontrolę i może cały ten zarząd wyrzucić, spółke wyrzucić z notowań, itp., o to im chodzi? Jeśli to bedzie inwestor powiązany z głównym udziałowcem, to czy jest to zgodne z prawem rozdawac sobie akcje za bezcen? Jesli cena emisyjna będzie 0,10 gr to cała to psefdo spółka jest warta 140 tys.zł.
Czy nie jest o działanie na szkodę spółki ?
2. Czy ta emisja z PP to tylko przykrywka do emisji F? Przecież te 400 tys z tej emisji to im na pare miesiecy wystarczy, a nie rozwinięcie biznesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-27 14:21:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.