Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,20 zł , zmiana od tamtej pory: 3,95%

O bezpieczeństwie międzynarodowym słów kilka Bzymbzymk linkuje

Zgłoś do moderatora
I cyk:
https://www.worldgreynews.com/details/16826/poland-should-immediately-prepare-for-a-nuclear-attack-jens-stoltenberg-nato-warns

I cyk:

https://wiadomosci.wp.pl/jens-stoltenberg-wysylamy-rosji-bardzo-silny-sygnal-chodzi-o-polske-6452653040851073a

I cyk:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/szczyt-nato-w-londynie-putin-rozszerzenie-nato-stanowi-zagrozenie-dla-rosji/ydcpj62

---------------------------
Czyli jednak drodzy miłośnicy Arnolda Boczka zajadającego berbeluchę polska padnie ofiarą ataku - NUKLEARNEGO! W pierwszej kolejności

Swojego czasu wywiad rosyjski i nie tylko dostał od Bzymbzymka info o działalności Jasia Kulczyka. Tam czysty satanizm czy ewentualny terroryzm typu Państwo Islamskie to przy tym co polaszki odstawiają ( i Norwegowie też) to pikuś. Całe szczęście któryś wywiad te informacje wykorzystał i Jasiek's death lub ( nieszczęście) i Jasiek se gdzieś pomieszkuje.

Rosja na chwilę obecną i przeszłą i przyszłą ma całkowite PRAWO zgodne z PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM o zwalczaniu TERRORYZMU zaatakować nukami polskę bez wypowiedzenia wojny.

Jakie przesmyki Suwalskie i Bramy Smoleńskie pod którymi szczają psy polaszki? Przecież jak poleci kilka głowic a wiatr rozniesie opad radioaktywny to żadna armia tutaj przecież nie wjedzie. Dojdzie do masowej relokacji tych co przeżyli i przemieszania się w kierunku przeciwnym do opadu radioaktywnego uciekając przed zasięgiem.

Przy każdym słowie a nawet literce Bzymbzymk dodaje - Rosja ma absolutne prawo zgodne z prawem międzynarodowym aby takiego ataku nuklearnego na RP się dopuścić! Zgodnie z konwencjami ONZ ( którego to ONZ nie chcą finansować państwa członkowskie, lol)

Co więcej Rosja jak i każdy kraj na świecie ma pełną dokumentacje odnośnie tego co tutaj pisze Bzymbzymk pytanie tylko czy interesy międzynarodowe zezwolą upublicznić to, że eksperymenty SS są kontynuowane do dziś w polsce w skali 50% aktywnie w to zaangażowanych ludzi. Tu tylko kwestia dotyczy tego, czy to zostanie podane do publicznej wiadomości lub nie.

Bzymbzymk mówi, że bardzo wątpi w scenariusz w którym USA puści Nuki na polskę za to, że Rosja puściła iskandery na polszę. Jeżeli by do tego doszło to mamy scenariusz na Marsie i koniec życia na planecie ziemia ( hahah finally)  

=========================================================================

A poza tym nawet jeżeli nie dojdzie do skażenia w wyniku ataku nuklarnego to i tak dojdzie do skażenia promieniowaniem radioaktywnym!

Porke?

https://phys.org/news/2019-10-radioactive-chlorine-nuclear-antarctica.html
Antarctica's ice sheets are still releasing radioactive chlorine from marine nuclear weapons tests in the 1950s, a new study finds. This suggests regions in Antarctica store and vent the radioactive element differently than previously thought. The results also improve scientists' ability to use chlorine to learn more about Earth's atmosphere. 

Więc paradoksalnie żeby do takiego skażenia nie doszło trzeba byłoby wywołać zimę albo jako sic! zimę nuklearną lub jeżeli taki mechanizm istnieje zwiększyć aktywność wulkaniczną ( apart from food supplies) inaczej wzrost temperatur będzie tylko ten problem powiększał aż dotyczyć będzie całego obszaru w tym głównie wody pitnej.
=======================================================================================
Wracając do ataku atomowego na polszę no to w pierwszej kolejności pada infrastruktura energetyczna i łączność - w języku giełdowym PKNORLEN,LOTOS,PGNIG,PGE,ENEA,ENERGA, TAURONPE,ORGANE,CYFRPOLSAT,ORANGEPL to wszystek zdechnie IMHO Bzymbzymk mówi.

Fundusze inwestycyjne m.in za namową Bzymbzymka też realnie widzą to zagrożenie a nie tam dlatego, że :PiS, że wprowadzanie socjalizmu itd...Nie nie nie...To nie ten film....

So what's the point?
FV WIG20= 0 points ( zero)

https://bzymbzymk.wordpress.com/

===================
CZY TEGO CHCECIE CZY NIE!!!!!!!! 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -1,57% 40,75 2020-02-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.