Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,70 zł , zmiana od tamtej pory: -12,36%

### O BB słów kilka

Zgłoś do moderatora
Radzę się słuchać tego Pana (BB). Tydzień temu w piątek jego seria wiadomości sprawiły niel ada poruszenie na tym konsekwentnie zalewanym spadziowym szambem forum. Było ujadanie, że gada bzdury, że to skandal co wypisuje, że prokurator, że nagon wzrostowy.. A BB tylko połączył kropki i podał nam na srebrnym talerzu gotowe danie. Kto mądry zapakował się już wcześniej, czytając komunikaty. Kto obudził się tydzień temu, dokupił w piątek/na początku tego tygodnia. Kto upośl... pozbawiony 5. klepki - zostało mu tylko ujadanie na forum i do księżyca. Co się wydarzyło w poniedziałek? Górne widełki. Cały tydzień konsekwentne wzrosty, dziś na zakończenie sesji ostry odjazd. W przyszłym tygodniu machamy środkowymi paluszkami do spadzi płaczących na peronie :) Życzę wszystkim udanego weekendu, zaczyna się robić PIĘKNIE!

Pozdrawiam BB i wszystkich zdroworozsądkowców,
Ryszard

PS A zdrajcy tego kraju i kanalie bezprawnie niszczący ludzkie biznesy i ich życie - i tak doczekają się czasów, gdy będą radośnie merdać nóżkami na szafocie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -4,08% 68,10 2021-10-21 17:03:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.