Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,50 zł , zmiana od tamtej pory: 96,19%

NWZA podwyzszenie kapitalu.

Zgłoś do moderatora
Kapital docelowy może być podwyższony o emisje do 960 000 akcji przez okres 3 lat. Warunki rynkowe. Może być, to wcale nie tak dużo jak na okres 3 lat.
Będzie pewnie najpierw mała emisja, ale może się wytrzymają no jest gotówka (ostatni raport) z NCBiR. W drugiej polowie 2020 ma być piewrwsza komercjalizacja więc po sukcesie cena emisyna będzie dużo wyższa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 11,96% 61,80 2020-02-21 17:04:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.