Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

NWZA - jawna kpina ze strony prezesa

Zgłoś do moderatora
21 grudnia - z góry wiadomo, że NWZA zostanie odwołane - jak przewidują epidemiolodzy będzie na jesieni 4 fala covid więc szczyt zachorowań przypadnie prawdopodobnie na m-ce zimowe...............
podanie takiego terminu (21 grudnia) to szczyt obłudy ze strony prezesa i jego zastępcy (który podobno w-ce prezesem formalnie już nie jest ?) - zapewne liczą na to, że do walnego nie dojdzie z przyczyn obiektywnych a zwołać trzeba, żeby uniknąć kary...................
dlaczego NWZA nie odbędzie się za 1 m-c od daty ogłoszenia o jego zwołaniu, czyli w lipcu???!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.