Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,49 zł , zmiana od tamtej pory: 1,20%

Nurek się zwrócił

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/forum/temat_jujubee-s-a-informacja-dotyczaca-sprzedazy-gry-deep-diving-simulator,32175755.html

DDS zwracał się przy 12k kopi. Nie trudno policzyć, że przy cenie 30 zł (-30% prowizji -20% promocje) 12k kopi to 360k pln dozwrotu inwestycji. Przychody ze sprzedazy z 2 i 3 kwartalu to lacznie 398k pln. Użyj mózgownicy i zauważ ze nurek się zwrócił, weż pod uwagę ze ostatni raport obejmuje okres do konca wrzesnia. Czyli ostatnie 1.5 miesiaca (w ktorym byla wzmozona sprzedaz w zwiazku z promocjami) to czysty zysk z nurka. Dlaczego nie widać tego w raporcie? Bo:
1) Niektóre zyski mogą być wypłacone póżniej (GOG i Steam nie muszą przelewać pieniędzy za każdą sprzedaną sztukę odrazu, mogą to robić na żądanie), tzn ze przychodzy moga być jeszcze wyzsze, ale zobaczymy to troche pozniej!
2) Przychody pokrywają koszty związane z Dark Moon i RP2. Tzn, ze te dwie gry będą miały znacznie niższy pułap do osiągnięcia, żeby spółka stała się zupełnie rentowna (część kosztów już pokryta z nurka)... ni mniej ni więcej oznacza to, że obecna sytuacja pokazuje ze JJB wychodzi na prostą po klapie Kurska, i nawet sprzedaż RP2 na poziomie RP1 otwiera drogę do wzrostów, biorąc pod uwagę obecną kapitalizację może to być dosłowna rakieta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE 1,61% 2,52 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.