Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,24 zł , zmiana od tamtej pory: -0,94%

NTT System poprawia wyniki i planuje wypłatę dywidendy

Zgłoś do moderatora
Cytat:"NTT System  znacząco poprawił wyniki w I kwartale 2022 roku. Z opublikowanych przez spółkę danych wynika, że na poziomie skonsolidowanym przychody netto wyniosły 301,3 miliona złotych wobec 235,58 milionów przed rokiem. Wzrósł także zysk netto do 5,25 miliona z 4,34 miliona w analogicznym okresie 2021 roku"

Źródło: https://www.wnp.pl/tech/ntt-system-poprawia-wyniki-i-planuje-wyplate-dywidendy,586228.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NTTSYSTEM -0,47% 4,20 2022-11-30 10:10:46