Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,81%

NTT System, dołącza do prestiżowego grona firm z certyfikatem TCO.

Zgłoś do moderatora
Cytat:"NTT System S.A. to polski lider w dziedzinie produkcji komputerów, który od blisko 33 lat dostarcza sprzęt IT na krajowym rynku, zawsze z największą troską o jakość i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Od czerwca br. firma, jako jedyna w Polsce, może pochwalić się przyznaniem certyfikatu TCO 8-ej generacji."

Źródło: https://itreseller.com.pl/polski-producent-komputerow-firma-ntt-system-dolacza-do-prestizowego-grona-firm-z-certyfikatem-tco/ 
  • NTT System, dołącza do prestiżowego grona firm z certyfikatem TCO. Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 0,25% 4,04 2022-09-30 16:46:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.