Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -12,78%

Nowy sponsor Wisły Płock

Zgłoś do moderatora
Partner zwiększa wsparcie i zmienia się w sponsora!
 
Niezmiernie miło nam poinformować, że firma ELKOP SE zdecydowała się przedłużyć współpracę z naszym klubem, dwukrotnie zwiększając swoje wsparcie finansowe i stając się sponsorem Wisły Płock!
Przedstawiciele spółki Pan Mariusz Patrowicz, Pani Anna Kajkowska oraz Pan Jacek Koralewski podpisali nową umowę na promocję marki Cotex, która od teraz będzie obowiązywać do 31 grudnia 2020 roku.
- Cieszymy się z przedłużenia umowy z marką, jaką niewątpliwie jest Wisła Płock. Nafciarze od kilku lat występują w ekstraklasie, a z racji tego, że wspólnie z klubem chcemy czynić ciągły progres postanowiliśmy kontynuować współpracę - powiedział Mariusz Patrowicz przedstawiciel naszego sponsora.
- Marka Cotex jest doskonale znana wszystkim płocczanom i cieszymy się, że została naszym sponsorem, a wsparcie jakie teraz otrzymamy na pewno w znacznym stopniu pomoże nam w rozwoju klubu - dodał wiceprezes klubu Tomasz Marzec.
https://www.wisla-plock.pl/pl/partner-zwieksza-wsparcie-i-zmienia-sie-w-sponsora-4136

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTIS 1,76% 0,55 2020-02-17 09:13:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.