Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -81,84%

Nowy salon JLR w Warszawia

Zgłoś do moderatora
Firma MM Cars została drugim dilerem w Warszawie.
Prawdopodobnie otworzyli salon w budynku w którym wcześniej była salon Opla, obecnie jest Suzuki. Na ich stronie wygląda to tak jakby nadal tam było Suzuki i dołożyli JLR.
MM Cars to spora firma, ale bez doświadczenia w markach premium. Baza klientów Opla czy Suzuki, nie jest tak wartościowa jak baza Volvo, BMW czy Mercedesa
Obawiałem się że Inchcape wejdzie z własnym salonem, to by było dużo większym problemem dla BAC. Uważam że salon MM Cars to dobra wiadomość, to że będzie drugi było oczywiste. Sądząc po lokalizacji (dwie strony miasta), kolejnych w najbliższym czasie już nie powinno być.
 
PS, Trafili na najgorszy moment na budowę nowego salonu zgodnego z wytycznymi JLR. To co się dzieje na rynku budowlanym może odrobinę zmniejszyć radość z podpisania umowy.
Adres nowego salonu al. Jerozolimskie 237, 02-495 Warszawa
 
https://www.mmcars.pl/serwis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,75% 0,13 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.