Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,90 zł , zmiana od tamtej pory: 17,75%

Nowy rynek to indie? Xtb.in odkupione

Zgłoś do moderatora
Na stronce
https://www.marcaria.com/ws/en/domain-search-results
sprawdziłem w jakich azjatyckich krajach xtb wykupiło domenę xtb. Sprawdziłem do kogo należa wykupione i oprócz firm które zakładają domeny na sprzedaż tylko xtb.in czyli indie należy do x trade. Co ciekawe to nie oni pierwotnie ją zarejestrowali tylko odkupili od firmy która zajmuje domeny żeby je sprzedawać. Jakoś innych azjatyckich domen nie odkupili tylko ta jedną ktora przekierowuje na strone xtb :) tu wiecej o domenie
https://www.whois.com/whois/xtb.in

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 0,00% 19,90 2021-01-21 16:32:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.