Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: 38,37%

Nowy rok, nowe nadzieje.

Zgłoś do moderatora
Witam
Ostatnie 2,5 roku nie były łaskawe dla akcjonariuszy, ale wydaje się że mamy szansę na co najmniej odpoczynek od ciągłych spadków. Końcówka roku to mała konsolidacja i próba zainicjowania wzrostowej korekty. Spółka jest zdrowa, zarabia kwartał do kwartału, obecna kapitalizacja 100 mln. niewygórowana. Do tego coś zaczyna się zmieniać na szerokim, maluchy i średniaki miały dobry czas ostatnio. Może 2020 będzie rokiem przełomu i wrócimy do wzrostów, czego wszystkim życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -2,46% 11,90 2021-01-26 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.