Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,05 zł

Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
Po co chodzisz i zadajesz sobie pytanie na innych forach a tutaj się wymądrzasz i odpowiadasz innym ? Zwykle naganianie nic więcej. I twoje ze spółka jest niedoszacowana 200 proc ? Jakie 200 nawet jeżeli by wam wezwanie zrobili a tak nie będzie po te 24 to i tak ja tu widze około 80. Chcecie naciągnąć ulice na to coś. Kiście się sami pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.