Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,04 zł , zmiana od tamtej pory: -25,00%

Nowy produkt Goveny Aidlab - pokaż istotne zmiany

Zgłoś do moderatora
 Re: Nowy produkt Goveny - Aidlab Autor: ~Realnie [5.184.78.*] 2019-12-02 20:49
Długo to trwa. Podobnie z bursztynami i dronami.

http://efesa.pl/projekty-aidlab/ 

Re: Nowy produkt Goveny - Aidlab Autor: ~_ppp_ [31.135.22.*] 2019-12-02 20:56
Przez 3 lata pewnie już produkt został dopracowany na przysłowiowe tiptop. http://efesa.pl/stworzenie-prototypu-urzadzenia-aidlab/

Nawet bym napisał, że produkt jest dopieszczony. Mm nadzieję, ze w następnych raportach Spółka EFE nie przemilczy tego tematu jak bursztyny, które miały być do raportu za II kwartał 2019 r wydobywane przez Spółkę zależna EFE, Discovery sp. z o.o. i produkcję dronów przez EFE Romania sp. z o.o.

III kwartał 2019 r.

 W III kwartale 2019r. kontynuowane były prace nad urządzeniem AIDLAB. W grupie kapitałowej Emitenta w III kwartale 2019r. kontynuowano wdrażanie usługi związanej z wdrożeniem systemu IT z branży e-medycznej. Znak towarowy AIDLAB już wcześniej został zastrzeżony przez Grupę Kapitałową w całej Unii Europejskiej i jest prawnie chroniony na terytorium UE. Prototyp rejestruje sygnał EKG i 4 sygnały PPG (fotopletyzmografów). Na ich podstawie można wyznaczyć: -częstotliwość tętna -trendy ciśnienia krwi -poziom nasycenia krwi tlenem -na podstawie analizy sygnału EKG można wykrywać choroby serca Projekt AIDLAB bazuje na koncepcji medycznych urządzeń przyszłości tzw. Lab-On-A-Chip, które będą pełniły role zaawansowanych, choć prostych w obsłudze domowych laboratoriów. Będą one przeprowadzały badania, zbierały wymazy, wykonywały zdjęcia oraz dokumentacje medyczne. W podobnym kierunku zmierza również sam projekt AIDLAB. Poprzez zastosowanie wyspecjalizowanych układów elektronicznych urządzenie ma precyzyjnie pobrać informacje na temat pulsu, EKG, PPG, oksygenacji krwi, masy ciała i grubości tkanki tłuszczowej. Algorytmy będą dodatkowo wyliczać ciśnienie i analizować zebrane pomiary. 

II kwartał 2019 r.

W II kwartale 2019r. kontynuowane były prace nad urządzeniem AIDLAB. W grupie kapitałowej Emitenta w I kwartale 2019r. kontynuowano wdrażanie usługi związanej z wdrożeniem systemu IT z branży e-medycznej. Dzięki posiadanemu know-how możliwe było pozyskanie już wcześniej kontraktu na realizację przedmiotowego wdrożenia. Znak towarowy AIDLAB już wcześniej został zastrzeżony przez Grupę Kapitałową w całej Unii Europejskiej i jest prawnie chroniony na terytorium UE. Prototyp rejestruje sygnał EKG i 4 sygnały PPG (fotopletyzmografów). Na ich podstawie można wyznaczyć: -częstotliwość tętna -trendy ciśnienia krwi -poziom nasycenia krwi tlenem -na podstawie analizy sygnału EKG można wykrywać choroby serca Projekt AIDLAB bazuje na koncepcji medycznych urządzeń przyszłości tzw. Lab-On-A-Chip, które będą pełniły role zaawansowanych, choć prostych w obsłudze domowych laboratoriów. Będą one przeprowadzały badania, zbierały wymazy, wykonywały zdjęcia oraz dokumentacje medyczne. W podobnym kierunku zmierza również sam projekt AIDLAB. Poprzez zastosowanie wyspecjalizowanych układów elektronicznych urządzenie ma precyzyjnie pobrać informacje na temat pulsu, EKG, PPG, oksygenacji krwi, masy ciała i grubości tkanki tłuszczowej. Algorytmy będą dodatkowo wyliczać ciśnienie i analizować zebrane pomiary.  

III kwrtał 2017 r.

W Grupie Kapitałowej Emitenta w III kwartale 2017r. kontynuowane były prace nad urządzeniem AIDLAB. Znak towarowy AIDLAB został zastrzeżony przez Grupę Kapitałową w całej Unii Europejskiej i jest prawnie chroniony na terytorium UE. Prototyp rejestruje sygnał EKG i 4 sygnały PPG (fotopletyzmografów). Na ich podstawie można wyznaczyć: -częstotliwość tętna -trendy ciśnienia krwi -poziom nasycenia krwi tlenem -na podstawie analizy sygnału EKG można wykrywać choroby serca Projekt AIDLAB bazuje na koncepcji medycznych urządzeń przyszłości tzw. Lab-On-A-Chip, które będą pełniły role zaawansowanych, choć prostych w obsłudze domowych laboratoriów. Będą one przeprowadzały badania, zbierały wymazy, wykonywały zdjęcia oraz dokumentacje medyczne. W podobnym kierunku zmierza również sam projekt AIDLAB. Poprzez zastosowanie wyspecjalizowanych układów elektronicznych urządzenie ma precyzyjnie pobrać informacje na temat pulsu, EKG, PPG, oksygenacji krwi, masy ciała i grubości tkanki tłuszczowej. Algorytmy będą dodatkowo wyliczać ciśnienie i analizować zebrane pomiary.
  • Nowy produkt Goveny Aidlab - pokaż istotne zmiany Autor: ~Realnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMMERSON -3,23% 0,03 2020-02-18 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.