Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,10 zł , zmiana od tamtej pory: -31,21%

Nowy na pokładzie

Zgłoś do moderatora
Witam. Zakupiłem dziś pierwszy pakiet. Tak się przyglądałem i widzę że to bardzo stabilna spółka bez zawirowań. Mamy teraz półroczne minima. Liczę na skromne 5%, a jeśli dolecimy do 30 to podwoję pakiet. Pozdrawiam
  • Nowy na pokładzie Autor: ~NowyNaCPS
  • Re: Nowy na pokładzie Autor: ~Mecenas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 1,19% 22,08 2022-05-23 09:28:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.