Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 15,23%

Nowy lad nowe ceny.

Zgłoś do moderatora
Za konsultacje chirurgiczna płaciłem 220zl za operację 3500( listopad/grudzień, znieczulenie w kręgosłup, operacja laserem, w szpitalach na nfz tak nie robia) opieka naprawdę ok i ekipa fajna. Cena dziś 250 i 3900zl. Danke PIS

Od razu mozna pracować i leków mniej potrzeba, nie trzeba po operacji nawet zostawać na noc. Na nfz tradycyjne leczenie min 4tyg przerwy od pracy, 2-3 dni na oddziale, więcej leków, opieka pielęgniarska po wyjsciu, więcej kontroli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,99% 9,35 2022-05-17 17:03:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.