Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec

Zgłoś do moderatora
https://www.imsig.pl/pozycja/2019/39/10038,FAM_SP%C3%93%C5%81KA_AKCYJNA
wzywa się osoby uprawnione do akcji Spółki będących przedmiotem przymusowego wykupu realizowanego na podstawie uchylonej uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 18 czerwca 2018 r. do składania do Spółki wniosków o wydanie na ich rzecz nowych dokumentów (względnie: odcinków zbiorowych) akcji Spółki. Procedura wydawania dokumentów (względnie: odcinków zbiorowych) akcji Spółki opisana została precyzyjnie w odpowiednim Regulaminie, którego treść opublikowana została na stronie internetowej Spółki: www.famgk.pl w zakładce "relacje inwestorskie".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13