Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,04%

NOWY INWESTOR ZAKUPIŁ AKCJE/ BANK HANDLOWY / I WIELKA KASA Z PPK-LINK

Zgłoś do moderatora
https://www.youtube.com/watch?v=-O3M-3eqZ3k&t=523s

https://comparic.pl/mariusz-patrowicz-pieniadze-z-ppk-beda-tworzyly-piramide-finansowa-na-gpw/?fbclid=IwAR3l_ktrCyS_bRlMWnuLz8C2hePDYDXL8Gl9FPTPWSLSTjZF60yULNkwLyo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 0,20% 49,95 2019-11-18 09:19:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.