Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: -43,17%

Nowy fund na pokładzie powyżej 5%

Zgłoś do moderatora
W raporcie za Q1 '23 w akcjonariacie pojawił się Tadeusz W. z Augebit FIZ z udziałem w kapitale 5.50%. Ten inwestor w tym układzie jest również zaangażowany > 5% w Neuca, Selvita, Ryvu i Pure (dane ze stooq.pl).
W dniu dzisiejszym inny podmiot z branży IT, LSI Software, zaraportował, że w ich akcjonariacie pojawił się inny FIZ powyżej 5%.
https://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,537164
Skoro fundusze kupują to musi być już tanio i moment jest dogodny do budowania pozycji.
NASDAQ jest super mocny w 2023 więc i spółki IT z PL zaczną powtarzać ten schemat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT 0,00% 9,15 2023-12-08 09:23:43