Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: -64,00%
Pomysł budowy bloku na biomasę jest głupi. O ocenie ekspertów materiał na biomasę jest niskoenergetyczny, trudno do wytworzenia (uprawy), niszczy gleby, niejednorodny, wilgotny, wymaga obróbki. A może chcą spalać śmieci jak w Warszawie tylko o tym nie wspominają bo i tak wokoło panuje smog (huta katowice i inne zakłady).Tak mówią fachowcy na Kongresie Energetycznym. Może zarząd ma na myśli sprowadzenia statkami resztek roślinnych palm czy juty, kokosów itd egzotycznych roślin dla urozmaicenia placu składowego. Jeżeli zarząd nie stać na blok atomowy (TOROWY) to buduje się bloki GAZOWE. Czego mieszkańcom Będzina i okolic życzę.
  • nowy blok Autor: ~tenczowy
  • Re: nowy blok Autor: ~ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN 8,43% 9,00 2020-08-14 16:20:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.