Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,46 zł , zmiana od tamtej pory: 2,85%

nowelizacja przepisów

Zgłoś do moderatora
jak pewnie wiecie,albo jeszcze nie,to informuję,w parlamencie toczą się prace nowelizujące przepisy o wezwaniach, proponowana przez SII poprawka o podniesieniu progu obrotu z 1% na 10%,by przy ustalaniu ceny wezwania obowiązywała wzywającego wycena niezależnej firmy audytorskiej, nie przeszła w komisji finansów publicznych, nowelizacja trafiła teraz do senatu, tam należy próbować coś zmienić,a najlepiej uświadamiać wszystkich parlamentarzystów, jeżeli nowelizacja faktycznie ma nas chronić to postulaty SII należy implementować w nowelizacji ustawy, zachęcam więc do edukacji/informowania posłów/senatorów, sami wiecie najlepiej jakie są nasze szanse z "grubym",dominującym akcjonariuszem gdy postanowi nas z akcji "wykolegować"-działajcie, w naszym wspólnym interesie,@ parlamentarzystów dostępne w sieci,pisać/uświadamiać/edukować-ochrona akcjonariuszy mniejszościowych ma być rzeczywista, nie pozorna,łatwa do obejścia przez "grubego"-jezeli się zgadzacie, podajcie dalej,na fora innych spółek

https://www.sii.org.pl/static/img/014688/2021-08-10_stanowisko_sii_opiniuj--ce_projekt_nowelizacji_przepisow_o_wezwaniach_na_akcje.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,04% 9,73 2022-08-12 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.