Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 50,08%

Nowe zdjęcia z budowy InventionMed zima 2023

Zgłoś do moderatora
https://bydgoszczwbudowie.pl/2023/03/biurowy-plac-budowy-zima-2023/

Z jednej strony wszystkie okna wstawione, od strony ul. Gdanskiej na ukończeniu.

Wg innego portalu dotyczacego inwestycji: okna i drzwi wstawiane są przez firmę Trasko Invest Sp. z o. o.instalacje elektryczne wykonywane przez firmę Elektromax s.c. Robert Świerski, Krzysztof Stelmaszykwentylacja, klimatyzacja, instalacje sanitarne przez Clima Komfort Sp. z o.o.w maju rozpoczną się prace związane z elewacją oraz pracami malarskimi wewnątrz obiektu oraz prace zwiazane z zagospodarowaniem terenu.

skończą budowę rozliczą 20 mln dotacji, zaktualizują kapitały własne, porozliczają należności, zobowiązania, wpływ dotacji to kapitały własne spółki będzie 40-45 groszy na akcje i bez żadnych zobowiązań !

A trolle i pieniacze forumowi typu Ta i inni niech sobie kwiczą. Zostało im już nuewiele czasu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -0,26% 0,19 2023-05-26 15:41:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.