Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,85 zł , zmiana od tamtej pory: -20,28%

nowe szczyty, śmieszna wycena

Zgłoś do moderatora
Rynek nie jest efektywny, to wiemy wszyscy. Niemniej nawet biorąc pod uwagę dyskonto za nienajlepsze relacje inwestorskie czy niski freefloat wycena mogłaby spokojnie być ok. 100% wyżej. Rozumiem, że nic z dnia na dzień się nie stanie ale czas przyspieszać :)

  • nowe szczyty, śmieszna wycena Autor: ~taki_sobie_karpik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 23,00 2024-02-22 17:00:00