Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,73 zł , zmiana od tamtej pory: -14,16%

Nowe rozdanie unijnych miliardów

Zgłoś do moderatora
Nowe rozdanie unijnych miliardów

    Katarzyna Kapczyńska, opublikowano: dzisiaj, 22-06-2021, 18:19

Rząd przymierza się do podziału 25 mld EUR z funduszy na lata 2021-27. Inwestycje w 1,3 tys. km tras sięgną około 6,6 mld EUR.

https://www.pb.pl/nowe-rozdanie-unijnych-miliardow-1120205
  • Nowe rozdanie unijnych miliardów Autor: ~da-mo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -1,46% 4,06 2021-09-17 17:04:45