Forum Giełda +Dodaj wątek

NOWE INFO !!! Rozpoczecie dzialalnosci na Slowacji

Zgłoś do moderatora
Igoria Trade rozpocznie działalność na Słowacji na platformie Trejdoo.com
Zarząd Igoria Trade S.A. (Spółka) informuje, iż Spółka rozpoczyna prowadzenie działalności na terytorium Słowacji. Usługi będą oferowane poprzez platformę transakcyjną Trejdoo.com i obejmują swoim zakresem transfery środków, płatności, wymianę walut, płatności mobilne oraz rachunek powierniczy escrow. Spółka podpisała umowę i podjęła współpracę w 5 bankami, tj. Tatra Banka (Raiffeisen Group), CSOB – Ceskoslovenska Obchodna Banka, OTP Banka Slovensko, Postova Banka i UniCredit Bank oraz jest w trakcie rozmów o współpracy z kolejnymi bankami.
Działalność na Słowacji będzie wykonywana na podstawie posiadanej przez Spółkę licencji jako Instytucja Płatnicza. Spółka posiada pozwolenie do świadczenia usług płatniczych w 31 krajach w Europie tj. Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.
Rozpoczęcie działalności na Słowacji jest ważnym krokiem w rozwoju Spółki i kolejnym w ekspansji zagranicznej na terenie Europy. Operacyjna działalność zostanie podjęta po integracji platformy Trejdoo.com z systemami bankowymi oraz instalacji słowackiej wersji językowej platformy Trejdoo.com. Spółka zamierza sukcesywanie uruchamiać swoje usługi w kolejnych europejskich krajach.
Podstawa prawna: §3 ust. 1 oraz §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Powiem tak.... nie ma lepszej spolki na NC, w takim tempie rozwoju to tutaj za rok bedzie 20 zl. Jutro rano pewnie wejdzie na widly. Gratuluje tym co kupili dzis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IGORIA -6,72% 0,25 2022-12-02 14:37:29