Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,55 zł , zmiana od tamtej pory: -39,15%

Nowe Info o WZA - będzie dywidenda ?

Zgłoś do moderatora
Dla mnie sprawa dość jasna - gł. akcjonariusz dodaje punkt o wypłacie dywidendy i chcą badać sprawozdanie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MM-Conferences-Spolka-Akcyjna-Zmiana-porzadku-obrad-Zwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Akcjonariuszy-spolki-pod-firma-MM-Conferences-S-A-z-siedziba-w-Warszawie-7524346.html
Widzę to tak: za ten rok spora dywidenda + badanie sprawozdania, jeszcze w tym roku emisja. Cena akcji przy tym niedoszacowaniu i nowej emisji (FF nie będzie już tak śmieszny)...
Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MMCPL -41,62% 2,16 2020-03-27 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.