Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,02 zł , zmiana od tamtej pory: -10,36%

nowe info - nowa premiera

Zgłoś do moderatora
po przeczytaniu wszystkich ah i oh rozumiem, że potopiony "kwiat forum" przewiduje od poniedziałku dzidę, odpał i pendolino - albowiem "kwiat" wyczytał ,iż na naszym gniocie kochanym wierzyciele porobili zastawy na 8 mld. 

Biegnąc tym tokiem rozumowania wnioskuję, iż ów potopiony "kwiat" byłby również zachwycony faktem, gdyby na majątku prywatnym - porobiono "kwiatowi" zastawy i uważałby ten zastaw za dobrodziejstwo finansowe i powód do świętowania.

To jest bardzo ciekaweee forum. Jedyny w swoim rodzaju darmowy kabaret – co chwila premiera.

Ps
uprzejmie informuję "kwiat" ,że „człowiek z zastawionym majątkiem” to potocznie - bankrut. 

Jak "kwiat" ogląda czasami stare firmy na których chodzi taki facet w ciemnym garniturze co na meblu nakleja taśmę , a na niej wali pieczęć komorniczą – to czynność taką nazywamy „zajęciem komorniczym”. 
Taki komornik jak posiądzie wiedzę, że mebel jest już zastawiony – zajęcia komorniczego już na nim nie czyni. Nie czyni, bo wie, że ten mebel nie należy do dłużnika tylko jego wierzyciela. 

A w nagłówku info na espi stoi jak byk:

Zawarcie i zmiana umów zastawów w zakresie dostosowania struktury zabezpieczeń Grupy do umowy z wierzycielami

Rodzi się jedynie pytanie, czy "kwiat potopiony" , wie – kim jest wierzyciel? Może niech "kwiat" wygoogluje przez weekend?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -2,17% 4,50 2018-03-16 17:01:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl