Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -74,30%
IGORIA (IGT): Dofinansowanie w ramach realizacji strategii ekspansji zagranicznej w programie GO_GLOBAL.PL (raport nr 16/2015)
19.10.2015 13:20

Zarząd Igoria Trade S.A. (Emitent) informuje, iż powziął informację na podstawie publikacji na stronie internetowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oficjalnej listy rankingowej pozytywnie zaopiniowanych wniosków, że projekt Emitenta został zatwierdzony do dofinansowania w ramach konkursu GO_GLOBAL.PL. Emitent znalazł się w gronie innowacyjnych przedsiębiorstw komercjalizujących wyniki badań naukowych i prac rozwojowych na rynkach światowych.
 

Projekt realizowany przez Emitenta będzie obejmował opracowanie i weryfikację strategii wejścia na rynki zagraniczne usług finansowych świadczonych przez innowacyjną platformę Trejdoo.com. Łączna kwota dofinansowania wynosi 150 000,00 zł.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,81% 0,26 2021-09-21 16:46:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.