Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: 56,25%

Nowa umowa 4FunMedia z Polsat Media ! Przychody +50% w 2017r

Zgłoś do moderatora
Tak znaczący wzrost przychodów przy stałych kosztach, które spółka obecnie ponosi = wzrost zysku netto
Dzisiaj ktoś nie pozwolił na zdołowanie kursu, zbierał po 4,80 że aż miło...

4FUNMEDIA (4FM): Zawarcie umowy w sprawie pozyskiwania reklam z Polsat Media (raport nr 17/2016)
25.11.2016 08:27 
Raport bieżący nr 17/2016

Podstawa Prawna: 
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd 4fun Media S.A. podaje do wiadomości o zawarciu umowy na pozyskiwanie reklam do kanałów telewizyjnych 4FUN.TV, 4FUN HITS oraz 4FUN FIT&DANCE z Polsat Media Biuro Reklamy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  
Umowa wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2017 roku. 
Komentarz Zarządu 
Umowa zawarta z Polsat Media dotycząca usługi brokerskiej w zakresie pozyskiwania reklam dla kanałów telewizyjnych należących do 4fun Media S.A. ma charakter umowy znaczącej, ponieważ przychody z tego tytułu stanowią ponad 50% łącznych przychodów Grupy Kapitałowej 4fun Media S.A. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 5,04% 7,50 2021-11-30 10:07:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.