Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,78%

Nowa rosyjska ofensywa

Zgłoś do moderatora
Kiedy się zacznie i jak będzie przebiegać to się okaże.
Od tego zależy do ilu spadną ceny akcji Astarty.
Najgorszy wariant to ten co planuje rosja aby udeżyć z terenu Białorusi wzdłuż granicy z Polską aby odciąć Ukrainę od zaopatrzenia z Zachodnich państw.
Jeżeli to ruskim się uda to Astarta będzie latać po 8zł lub niżej.
Nie mniej jednak rosja szykuje się do wielkiej ofensywy i nie będą popełniać takich błędów jak na początku.
Czasy są niepewne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,42% 24,10 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.