Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,70 zł , zmiana od tamtej pory: -11,82%

!!! Nowa gra od SUNDRAGON - wkrótce dostępna na STEAM !!!

Zgłoś do moderatora
Nowa gra od SUNDRAGON - wkrótce dostępna na STEAM !!!

ROAD DINER SIMULATOR już wkrótce dostępne na STEAM

https://store.steampowered.com/app/1747470/Road_Diner_Simulator/?utm_source=moreourgames&utm_campaign=gss&utm_medium=Roaddiner

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,00% 50,00 2024-02-22 13:54:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.