Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,35 zł , zmiana od tamtej pory: -69,69%
Właśnie oglądamy jak zaczyna się nowa era dla Ailleronu. Tak jak udana współpraca z mBank otworzyła im rynki wschodnie, tak umowa z Pekao otworzy rynki zachodnie - w szczególności USA. Oczywiście pod warunkiem, że dowiozą ten projekt z sukcesem. A przecież do tej pory za co by się nie wzięli, to kończyło się sukcesem. Na dodatek ostatnio mocno zasysają specjalistów z rynku, więc mają wszystko, żeby się to udało. Kwestia czasu i będziemy mieli kilkukrotny skok cen akcji
  • Nowa era Autor: ~baleronik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 5,07% 4,35 2020-04-03 16:08:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.