Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,56 zł , zmiana od tamtej pory: -58,77%

Nowa duża umowa 878 tys cześć 1 ile ta spółka za robi ...

Zgłoś do moderatora
link 

ktoś zliczył już te umowy od początku roku ? bo wygląda mi, że jak spółka zarobi około 4-5 mln zł w całym roku dla C/Z 10-15 mamy wycenę na poziomie 45-60 mln zł czyli tyle co potrzeba by starać się o przeniesienie notowań na główny parkiet

Przy zysku 4 mln zł kurs powinien chodzić w okolicy 10 zł za akcje

ktos to mocno zbiera zaniża czeka aż sie podaż ustawi i znowu zbiera tak to wygląda od kilku tygodni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 5,62% 1,88 2023-05-29 14:48:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.