Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -15,74%

Novavax jak zawsze czerwień na poczatek sesji i zbieranie

Zgłoś do moderatora
Novavax jak zawsze czerwień na poczatek sesji i kolejne zbieranie papieru.

Na Novavaxie jest takie odleszczanie,że tam ulica,drobny akcjonariat za chwilę będzie miał max 10% akcji.Kiedyś ktoś mi mówił,że polska giełda to pikuś, w USA to dopiero jest odleszczanie i wały,na GPW to jest zabawa dzieci w piaskownicy,a w Stanach jest mega odleszczanie i takie zjazdy cen o jakich w Polsce nikt nie słyszał.Tak obserwując kurs Novavaxu coś w tym jest ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MABION 0,33% 21,57 2022-12-01 17:01:49