Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  295,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,69%

Notowania akcji w tym roku poddane zostały silnym spadkom,

Zgłoś do moderatora
Notowania akcji w tym roku poddane zostały silnym spadkom, które ustanowiły dołek na początku czerwca na 0,86 zł. Następnie po konsolidacji kupujący wyprowadzili falę impulsu na wysokim wolumenie, po czym kurs korygował się na niskim obrocie (argument popytowy). Przed kilkoma dniami kurs ustanowił dołek tej korekty, po czym wczoraj wyraźnie wzrósł na skokowo rosnącym wolumenie, co zapowiada kolejną falę impulsu. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25137-rynek-akcji-ccc-ciech-elemental-cigames
  • Notowania akcji w tym roku poddane zostały silnym spadkom, Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -5,75% 172,00 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.